Фильтр

Категории
Цена
Фильтр

Список товаров бренда GIANT

  • Giant було засновано в 1972 р. з єдиною метою: Створити кращі враження від їзди на велосипеді у людей зі всього світу.
  • Засновники Giant були інженерами та виробниками. Вони добре розуміли свої сильні сторони. Для того, щоб зробити велоспорт більш радісним та доступним для людей, вони зробили те, на чому зналися найкраще. Вони розпочали виробництво, керуючись такими головними принципами, як: майстерність, інноваціі та натхнення.
  • Все почалось з легких рам з алюмінієвих сплавів. Можливість Giant виробляти легкі та високоякісні рами за доступною ціною дозволила багатьом людям впізнати велоспорт з абсолютно іншого боку. З тих пір Giant багато разів винаходив інновації у виробництві як алюмінієвих так і композитних велосипедів.
  • Ми представили велоспільноті перший доступний композитний велосипед Cadex 980C та трансформували світ шосейних велосипедів завдяки технології Compact Road. Серед гірських велосипедів система амортизації Maestro вивела роботу підвіски для їзди по бездоріжю або змаганнь з маунтінбайку на якісно новий рівень .
  • Впродовж останніх чотирьох десятиріч Giant перетворився на лідируючий в світі бренд з виробництва високоякісних велосипедів та аксесуарів. Маючи більше ніж 12 000 роздрібних партнерів по всьому світу, здійснюється наша мета викликати тягу до пригод у велосипедистів будь-якого рівня: від гонщиків до аматорів.
  • Велосипеди Giant перемагають на Чемпіонатах Світу та Гранд-турах. Вони отримують чисельні технічні винагороди. Але найголовніше, що вони завойовують серця велосипедистів, які обирають саме Giant, щоб зробити велоспорт частиною свого життя. Ми підтримуємо цей вибір. Ми вважаемо, що це робить світ кращим.
  • RIDE LIFE. RIDE GIANT.