Фильтр

Категории
Цена
Фильтр

Список товаров бренда GHOST

https://www.ghost-bikes.com


Німецька фірма GHOST відома багатьом завдяки ідеальній якості кожної моделі. Виробник чітко визначив свою позицію словами «Ми робимо все, щоб ви отримували задоволення від поїздки на велосипеді». Слід зазначити, що ця фраза кожен день підкріплюється створенням відмінних моделей для занять спортом, відпочинку, подорожей.

Перші моделі велосипедів Ghost з’явилися в маленькому містечку Вальдзассен. У цьому скромному населеному пункті з трохи більше ніж 7 тис. жителів двоє друзів вирішили присвятити своє життя улюбленій справі. Клаус Мехвальд і Уве Каллівод в 1993 році на задньому дворі кузні створили свій перший велосипед. Всього через кілька років їх творіння стали купувати далеко за межами німецького містечка.

У 2005 році бренд почав випускати повнопідвісні велосипеди з більш сучасною конструкцією. У наступні роки випускалися відомі моделі ERT, AMR, Endurance, Lector і багато інших. В цей же період відомі спортсмени і спортсменки вибирають німецькі велосипеди для різних змагань. І впевнено перемагають, доводячи перевагу бренду над конкурентами. А в 2008 році компанія випускає карбонові версії відомих моделей.

І сьогодні ця компанія продає свої велосипеди більш ніж в 20 країнах світу, а найвідоміші спортсмени здобувають на них свої феєричні перемоги.